Construction_division
Crane

Výplně stavebních otvorů, plastová okna a dveře, hliníková okna a systémy, dřevěná okna - Eurookna, fasádní systémy, zimní zahrady

Zimní zahrady

Ing. Josef HORÁČEK
Obchodní ředitel stavební divize (okna, dveře, fasádní systémy)

Zimní zahrady vám umožňují žít s přírodou na dosah – bez ohledu na roční období a povětrnostní podmínky. Zimní zahrada utvoří příjemný a originální prostor celého domu, který je díky tomu oživen o výrazný estetický prvek. Systémy pro zimní zahrady dodávené společností HOKR, spol. s r.o., Pardubice jsou navrženy tak, aby umožnily co největší výběr stylů za využití profilů okenních a dveřních systémů.

Nahlédněte do našich referencí a přesvědčte se o kvalitách zimních zahrad a naší práce, kterou poskytujeme v regionu Pardubice, Hradec Králové, Chrudim. Naše okenní a dveřní profily dodají vaší zimní zahradě tepelné a izolační vlastnosti kvalitních plastových oken a dveří a umožní širokou variabilitu při samotné stavbě. Vybrat si můžete z několika typů půdorysů - od jednoduché šikmé střechy až po mnohoúhelníkové konstrukce v pavilónovém stylu.

HOKR, spol. s r.o. nabízí řešení pro vaše zimní zahrady, které vyniká jednoduchou montáží.

Námi nabízené systémy pro zimní zahrady mají tyto výhody:

  • možnosti různých typů zasklení - bezpečnostní sklo, dvojité sklo, bezpečnostní sklo do maximální tloušťky 26 mm
  • v případě plastových zimních zahrad je provedena nosná konstrukce z kvalitních PVC profilů s použitím ocelové výztuže
  • kompatibilita se všemi plastovými okenními systémy Deceuninck)
  • na přání možnost realizace také z luxusních hliníkových systémů Kawneer

Specializujeme se i na zahradnický sortiment, a proto vám můžeme nabídnout pěstitelská hnojiva, které usnadní péči o rostliny ve vaší nové zimní zahradě.

  • Nabízíme a dodáváme pouze léty prověřené výrobky špičkové kvality (nejen špičkové plastové nebo hliníkové zimní zahrady, ale např. také prvotřídní zasklení i použité kování aj.).
  • Byli jsme tu již před více než 20 roky, jsme tu nyní a budeme tu pro Vás i nadále, abychom mohli řešit záruční i pozáruční servis.
  • Nejsme jen obchodníci, kterých jsou tu dnes stovky, často pro jedinou zakázku, jsme výrobci, zaměstnáváme vlastní odborné pracovníky.
  • Zálohy od svých zákazníků vybíráme pouze ve speciálních případech.

PROTO NEBUDEME NIKDY TI ÚPLNĚ NEJLEVNĚJŠÍ. POROVNÁVEJTE PROSÍM POROVNATELNÉ. HOKR, TO JE HISTORIE, SOUČASNOST I BUDOUCNOST

Ozvěte se nám