Construction_division
Crane

Výplně stavebních otvorů, plastová okna a dveře, hliníková okna a systémy, dřevěná okna - Eurookna, fasádní systémy, zimní zahrady

Hliníková okna a systémy

Ing. Josef HORÁČEK
Obchodní ředitel stavební divize (okna, dveře, fasádní systémy)

Hliníková okna i dveře vynikají perfektními izolačními vlastnostmi, nepotřebují žádnou údržbu a vydrží vám dlouhou řadu let. A navíc jsou tato okna a dveře vhodné do jakéhokoliv druhu staveb. Firma HOKR, spol. s r.o. jako přední dodavatel hliníkových vchodových dveří a oken v Pardubicích, vám nabízí celou řadu produktů z hliníku. Stačí si pouze vybrat.

Co je svět od KAWNEER?

Stavby jakékoliv velikosti a funkce byly realizovány architektonickým systémem KAWNEER. Od mrakodrapů až po bungalovy, od průmyslových hal až po byt. výstavbu, od stadionu až po hliníkovou zimní zahradu. KAWNEER dokáže perfektně přeměňovat idey zákazníků ve skutečnost. Ekonomičnost použitých hliníkových systémů je přitom stejným kritériem jako láska k detailu.
Koncernové inženýrství stanovuje neustále vyšší laťky co se týče architektonického pokroku, ať jde o materiálové nároky, design nebo techniku. Svět KAWNEER je světem architektury.

Jak velký je svět KAWNEER?

V celosvětově největším koncernu pro zpracování hliníku, Alcoa Inc., je KAWNEER jedním z nejdůležitějších v obchodním odvětví, který má 100.000 koncernových spolupracovníků a zastává celosvětově vedoucí značku architektonických systémů. Historie k tomuto úspěchu značky je starší více než 100 let a její cesta je lemována průkopnickým duchem a snahou o inovaci.

Kdo je součástí prostředí KAWNEER?

Projektanti celého světa si považují úzké spolupráce s kontaktními osobami z KAWNEER přímo v místě. Konstruktéři spojují s produkty ekonomickou a technickou efektivitu.
Dodavatelé staveb veškerých velikostí důvěřují spolehlivosti kalkulací a zaručené kvalitě.
Zaměstnanec firmy KAWNEER plánuje v dimenzích svých zákazníků, uskutečňuje plány svých projektů, podporuje tvůrčí proces s kompetencí a týmovým duchem.
Krátce řečeno: žije architekturou. Ve spojení s kolegy je každý specialista součástí celosvětového týmu KAWNEER. Jednotlivé příležitosti jsou plněny v globální spolupráci.
Propojená týmová spolupráce je u KAWNEER zažitou firemní kulturou.

Kde najdu svět KAWNEER?

Požadavkem KAWNEER je hledat a najít, jak být co nejblíže svým zákazníkům, k jejich projektům a tématům budoucnosti. Veškerá podpora zákazníkovi je poté založena na:
plánování softwaru, efektivních a jednoduchých zpracovatelských procesů, až po poradce přímo v místě. Jako takzvaný „Global Local Player“ nabízí KAWNEER podporu, aby z počátečního zájmu o produkt vybudoval dlouhodobé zákaznické vztahy.

Co nabízí produktový svět KAWNEER?

„build for life“ je heslo, které krátce a trefně popisuje požadavky a cíle produktů KAWNEER. Nabídnout lidem, jako uživatelům architektury s kvalitou a funkčností, trvanlivé a vysoce kvalitní fasády, okna, dveře, zimní zahrady, posuvná zařízení, protipožární elementy, integrované systémy a solární panely. Veškeré produkty jsou testovány podle nejnovějších kvalitativních standardů. Jejich další vývoj je kontinuální jak technicky, tak co se týče designu. Koncernové znalosti těžby surovin, dalšího zpracování a zušlechťování nabízí nám i Vám nedocenitelnou výrobní a kvalitativní spolehlivost.

Jak vypadá svět KAWNEER zítřka?

V ucelenosti požadavků na stavby budoucnosti nabízí KAWNEER jistotu plánování. Týmy KAWNEER neustále zkoumají a testují nové materiály a konstrukce, aby drželi krok s vývojem. Při tom je celý koncern ALCOA se svým celkovým působením v oblasti hliníku jen jedním z motorů, které ze značky KAWNEER dělají vedoucího v oblasti technologie budoucnosti. Propojení celosvětových projektů KAWNEER na poli stavební techniky nechává vzniknout novým synergickým fasádám, aktivním, inteligentníma tzv. fasádám „druhá kůže“ tak jako novým součástem staveb.
Tyto „integrované systémy“ spojují fasády a okenní elementy s jedním nebo více dodatečnými konstruktivními použitími: získávání energie přes vestavěné Fotovoltaické elementy, jednotky pro vedení denního světla, které umožní úsporu elektrické energie, moduly k aktivaci zastínění denního světla a mnoho dalšího. Stále více určují budoucnost témata jako trvalost, energie a klima. KAWNEER staví tato témata již dnes na vrchol své agendy. Neboť svět KAWNEER je také světem zítřka.

  • Nabízíme a dodáváme pouze léty prověřené výrobky špičkové kvality, jako jsou hliníkové vchodové dveře, hliníková okna a vchodové dveře v Pardubicích, ale např. také prvotřídní zasklení i použíté kování aj.
  • Byli jsme tu již před více než 20 roky, jsme tu nyní a budeme tu pro Vás i nadále, abychom mohli řešit záruční i pozáruční servis.
  • Nejsme jen obchodníci, kterých jsou tu dnes stovky, často pro jedinou zakázku, jsme výrobci, zaměstnáváme vlastní odborné pracovníky.
  • Zálohy od svých zákazníků vybíráme pouze ve speciálních případech.

PROTO NEBUDEME NIKDY TI ÚPLNĚ NEJLEVNĚJŠÍ. POROVNÁVEJTE PROSÍM POROVNATELNÉ. HOKR, TO JE HISTORIE, SOUČASNOST I BUDOUCNOST

Ozvěte se nám