Construction_division
Crane

Výplně stavebních otvorů, plastová okna a dveře, hliníková okna a systémy, dřevěná okna - Eurookna, fasádní systémy, zimní zahrady

Dřevěná okna - Eurookna

Ing. Josef HORÁČEK
Obchodní ředitel stavební divize (okna, dveře, fasádní systémy)

Doménou naší společnosti jsou především plastová a hliníková okna a dveře. U plastových oken existuje dnes již možnost, jak designově docílit nerušeného vzhledu a napodobit dřevěná okna i tam, kde to charakter stavby vyžaduje, to vše navíc při dosažení lepších parametrů.

Přesto, pokud to někdo striktně vyžaduje, jsme schopni v rámci našich komplexních služeb osadit i dřevěná eurookna. Pro bližší informace prosím kontaktujte pracovníky obchodu plastových oken.

  • Nabízíme a dodáváme pouze léty prověřené výrobky špičkové kvality (nejen špičkové okenní profily aj. výchozí materiály, ale např. také prvotřídní zasklení i použité kování aj.).
  • Byli jsme tu již před více než 20 roky, jsme tu nyní a budeme tu pro Vás i nadále, abychom mohli řešit záruční i pozáruční servis.
  • Nejsme jen obchodníci, kterých jsou tu dnes stovky, často pro jedinou zakázku, jsme výrobci, zaměstnáváme vlastní odborné pracovníky.
  • Zálohy od svých zákazníků vybíráme pouze ve speciálních případech.

PROTO NEBUDEME NIKDY TI ÚPLNĚ NEJLEVNĚJŠÍ. POROVNÁVEJTE PROSÍM POROVNATELNÉ. HOKR, TO JE HISTORIE, SOUČASNOST I BUDOUCNOST

Ozvěte se nám