Hobby
Plant

Pěstitelská hnojiva, spotřební chemie, zahradní substráty, přípravky na ochranu rostlin

Pěstitelská hnojiva, spotřební chemie, zahradní substráty, přípravky na ochranu rostlin

Divize HOBBY společnosti HOKR, spol. s r.o., Pardubice se zaměřuje zejména na dodávky pěstitelských hnojiv, spotřební chemie a přípravků na ochranu rostlin, a to jak pro hobby sektor (soukromí pěstitelé, zahrádkáři, sadaři a vinaři), tak pro velkoodběratele z řad distributorů, marketů a specializovaných prodejen. U nás si vybere každý, nabízíme sortiment od populárního kombinovaného hnojiva s mikroelementy Cererit až po jednosložková hnojiva, jako jsou například ledek či močovina.

Máte zájem o hobby produkty, jako například ledek vápenatý, Cererit, síran amonný, ČERVOSTOP®, Odrezovač a další? Odběr je možný prostřednictvím obchodní sítě našich velkoodběratelů nebo po dohodě z našeho výrobně-logistického centra v Lázních Bohdaneč, či v sídle společnosti ve Smilově ulici v Pardubicích.

Produkty z této kategorie

Přemýšlíte nad vybudováním zimní zahrady, kterou oživíte krásnými rostlinami? My vám ji postavíme a navíc vám dodáme i potřebná hnojiva pro růst květin, jako je NPK - základní kombinované granulované hnojivo s obsahem všech tří důležitých živinných prvků.

Ozvěte se nám