Flexitanky nejen pro skladování kapalných hnojiv

Flexitank připravený pro plnění
Flexitank schéma zapojení
Flexitank technické údaje
Flexitank pro skladování DAMu
Flexitank protikusy
Flexitank odolnost
Flexitank Cam Lock ventil
632.42 KB
·
pdf
·
Aktualizováno 29. 8. 2023
Ing. Kamil MOŽÍŠ
Obchodní ředitel Agro & Chemie

FLEXITANK pro skladování kapalného hnojiva DAM 390 nebo SAM 240 je koncipován pro vícenásobné použití. Ekologicky vstřícné materiály byly navrhnuty tak, aby odolávaly po celou dobu užívání, jak náročným vnějším podmínkám při skladování ve venkovním prostředí, tak chemickému působení samotného hnojiva.

FLEXITANK je nenáročný na obsluhu - viz Návod na instalaci a uskladnění flexitanku - kdy po vybalení z přepravní krabice a rozložení na předem vyčištěnou plochu, může být připojením na nápustnou hadici okamžitě naplněn a uveden do provozu.

FLEXITANK je dodáván spolu ze záchytnou vanou a splňuje tak všechny legislativní požadavky dané vyhláškou 274/1998 Sb., o skladování a způsobu používání hnojiv.

Pro naše zákazníky jsou standardně dodávány flexitanky o objemu 23 m3 / 27 m3, které s rezervou pojmou jednu autocisternu hnojiva (23 m3odpovídá přibližně 30 tunám, 27 m3odpovídá přibližně 35 tunám hnojiva DAM 390). V případě požadavku je možno dodat i v jiných rozměrech v rozmezí 3 – 50 m3.

Základní informace:

  • Vnější obal – polypropylenová tkanina;
  • Vnitřní obal – polyethylenové folie;
  • Nápustný/výpustný ventil v horní nebo spodní části - s připojením CamLock 2“ nebo 3“;
  • Možnost propojení několika flexitanků do uceleného systému.

Další možnosti využití:

  • Napájení dobytka;
  • Skladování melasy, kapalných hnojiv;
  • Zavlažování (zelenina, vinice).

Flexitank může být i Váš:

V případě zájmu o další informace nebo pokud chcete flexitank přímo objednat, kontaktujte pracovníky obchodu průmyslových hnojiv. Je možný jak přímý prodej, tak dlouhodobý pronájem.

Ozvěte se nám