Construction_division
Crane

Výplně stavebních otvorů, plastová okna a dveře, hliníková okna a systémy, dřevěná okna - Eurookna, fasádní systémy, zimní zahrady

Plastová okna a dveře

Ing. Josef HORÁČEK
Obchodní ředitel stavební divize (okna, dveře, fasádní systémy)

Společnost HOKR, spol. s r.o. nabízí pouze okna a dveře z kvalitních PVC profilů, které garantují i po letech provozu funkčnost a nadčasový design. Díky využití vysoce odolného materiálu vykazují plastová okna a vchodové dveře takové vlastnosti, jakými jsou jejich dlouhá životnost a skvělé izolační vlastnosti. Díky hladkému povrchu nevyžadují žádnou speciální údržbu, rámy jsou odolné proti mechanickému poškození a také odolávají povětrnostním vlivům.

A víte o tom, že plastová okna mohou vypadat jako hliníková? Plastová okna Titanium plus v sobě snoubí krásu kovového vzhledu a výhody plastových oken. Kouzlo této kombinace spočívá ve speciální folii, která obsahuje velmi malé částice metalického pigmentu. Ty odrážení světlo a vytváří tak lesk hliníkových oken.

Nabízíme vám komplexní servis zahrnující přesné zaměření plastových oken i dveří na místě, vybourání a likvidaci původních stavebních výplní, osazení nových oken a dveří vč. zednických prací. Navíc k dodávaným oknům nabízíme moskitiéry a žaluzie.

Tvar a materiál těsnění společně s maximální kontaktní plochou na okenním rámu a křídle zajišťují, že plastová okna a plastové dveře výborně zvukově i tepelně izolují.

Specializujeme se především na plastová okna z profilů předního belgického výrobce Deceuninck. Najdete zde pět systémů, které spojuje špičková kvalita a odolnost použitého materiálu. Jde o systémy: Elegant - štíhlý, hranatý okenní profil, Arcade - ekonomická varianta plastových oken, šestikomorový okenní systém Prestige pro náročné zákazníky ve více variantách (vč. varianty pro pasivní domy) a nejúspornější profil Eforte speciálně vyvinutý pro nízkoenergetické a pasivní domy. Prohlédněte si katalog Deceuninck a získejte podrobné informace o jednotlivých systémech a možnostech jejich využití pro vaše nová plastová okna a dveře.

Produkty z této kategorie

Ozvěte se nám