Construction_division
Crane

Výplně stavebních otvorů, plastová okna a dveře, hliníková okna a systémy, dřevěná okna - Eurookna, fasádní systémy, zimní zahrady

Výplně stavebních otvorů, plastová okna a dveře, hliníková okna a systémy, dřevěná okna - Eurookna, fasádní systémy, zimní zahrady

Stavební divize společnosti HOKR, spol. s r.o., Pardubice se historicky zaměřuje zejména na výplně stavebních otvorů (plastová okna, hliníková okna, dřevěná eurookna, vstupní dveře). Dalšími oblastmi jsou výstavba zimních zahrad nebo skleníků, venkovní obklady svislých stěn i montáž fasádních systémů.

Nahlédněte do našich referencí a přesvědčte se o kvalitách naší práce.


Vybrali jste si z nabídky plastových oken a dveří? Našim zákazníkům nabízíme komplexní servis zahrnující přesné zaměření na místě, vybourání a likvidaci původních stavebních výplní, osazení nových plastových i hliníkových oken a dveří vč. zednických prací, k námi dodávaným oknům nabízíme též moskitiéry a žaluzie.

Produkty z této kategorie

Poptávejte u nás plastová či hliníková okna a dveře nebo zimní zahradu. Ve své poptávce nám, prosím, nezapomeňte sdělit, o které služby máte zájem (vybourání, likvidace, zednické dočištění...) či doplňkové produkty (žaluzie, sítě proti hmyzu). My vám rádi obratem vypracujeme a odešleme odpovídající cenovou nabídku.

Ozvěte se nám