Hobby
Plant

Pěstitelská hnojiva, spotřební chemie, zahradní substráty, přípravky na ochranu rostlin

Spotřební chemie

Na malospotřebitelský trh dodáváme drobná balení různých chemických výrobků, spotřební chemie a technické chemie, které vám např. pomohou zbavit se červotočů nebo si poradí s rzí v domácnosti. U nabízených výrobků naleznete vždy technické specifikace, etikety a návody k použití či případně bezpečnostní listy. U nás si vyberete.

Odběr spotřebitelské chemie pro koncové zákazníky je možný buď přes obchodní síť našich velkoodběratelů nebo po dohodě z našeho výrobně-logistického centra v Lázních Bohdaneč, či v sídle společnosti ve Smilově ulici v Pardubicích. Veškeré ceny vám rádi sdělíme na vyžádání. Máte-li zájem stát se distributorem našich produktů, neváhejte nás kontaktovat. A pokud potřebujete poradit s přípravky na ochranu rostlin, neváhejte se na nás obrátit. Ze široké škály našich produktů si jistě vyberete i z naší nabídky pěstitelských hnojiv.

Mimo základní obaly je možné po dohodě připravit veškeré obaly dle přání zákazníka, tedy u pevných látek od několika gramů až po tunové velkoobjemové žoky Big-Bag a u kapalin od plastových obalů 1 - 50 litrů, přes sudy o objemu 200 litrů až po IBC kontejnery "Jumbo" o obsahu 1.000 litrů, kdy tyto větší obaly spotřebitelské chemie jsou vhodné zejména pro řemeslníky.

Produkty z této kategorie

Ozvěte se nám