Agro
Tractor

Průmyslová hnojiva, pesticidy, zemědělské komodity

Ostatní průmyslová hnojiva

Speciální hnojiva, nezařazená do žádné z předchozích kategorií. Obsahují některé jiné důležité zdroje výživy rostlin, jako jsou např. vápník (Ca), hořčík (Mg), biogenní prvek síra (S) nebo mikroelementy jako jsou železo (Fe), bór (B), měď (Cu), Mangan (Mn), Zinek (Zn).

Mimo běžná průmyslová hnojiva naše společnost vlastními silami vyvinula mikroprvková hnojiva v chelátové formě s obsahem zinku (Zn), mědi (Cu), manganu (Mn) a železa (Fe).Kromě uvedených produktů dále nabízíme hnojivo MÁGUM®, což je roztok dusičnanu hořečnatého s vysokým obsahem rychle přístupného hořčíku (Mg). V případě zájmu dodáváme i jiná, v seznamu neuvedená hnojiva, jako např. speciální listová hnojiva apod. Zajímáte-li se o tyto nebo i jiné produkty, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. V případě, že nebudeme schopni Vaši poptávku uspokojit s konkrétním požadovaným typem hnojiva, rádi vám k vašim požadavkům nabídneme alespoň vhodnou alternativu.

Patří sem jednak hnojiva čistě hořečnatá, kterých je zde ovšem poměrně malý počet, protože se bilancuje s hořčíkem i v ostatních hnojivech, především draselných a vápenatých. Ve snaze řešit deficit hořčíku v půdách je tento prvek přidáván i k dalším hnojivům, zejména dusíkatým (viz například ledek amonný s dolomitem). Proto se v posledních letech objevuje v seznamu řada hnojiv kapalných, která jsou v kombinaci s dusíkem určena speciálně pro listovou aplikaci.

Produkty z této kategorie

Ozvěte se nám