Přípravky na ochranu rostlin a jiné pomocné látky

Naše společnost dodává ve spolupráci s naší sesterskou společností CHEMAGRA s.r.o. na trh široký sortiment přípravků na ochranu rostlin. Aktuální ceníky vám společnost CHEMAGRA zašle na vyžádání.

Objednané přípravky jsou zaváženy přímo na místo během nejbližšího závozového dne (většinou druhý den po objednávce). Většina přípravků je připravena k okamžité expedici na distribučních skladech, v případě, že momentálně není požadovaný přípravek dostupný, pomůžeme Vám nalézt vhodnou náhradu. Z uvedeného ceníku jsou individuálně sjednávány slevy, jež závisí zejména na celkovém odebraném objemu a také na platebních podmínkách.

Kromě originálních přípravků nabízíme i tzv. "paralelní dovozy", tedy generické substituční přípravky, které obsahují stejnou účinnou látku, jako referenční přípravek, avšak cenově jsou obvykle dostupnější. V případě zájmu se obraťte přímo na naši sesterskou společnost CHEMAGRA.

Dále nabízíme i jiné pomocné látky, jako jsou například regulátory růstu, přípravky zamezující klíčivosti, ihnibitory nitrifikace a ureázy apod.

Produkty z této kategorie

Ozvěte se nám